John Wick 4 – Ian McShane przewiduje start prac nad filmem

Przez kryzys wywołany przez COVID-19, wiele produkcji zostało wstrzymanych. Jednak nawet globalna pandemia nie mogła długo utrzymać Johna Wicka w ryzach. Gwiazda serii John Wick zdradziła, że produkcja czwartej części rozpocznie się prawdopodobnie jeszcze w tym roku.

Ian McShane, podczas wywiadu dla Collider ujawnił, że wie, iż scenariusz filmu John Wick 4 jest w trakcie pisania, z nadzieją na rozpoczęcie produkcji filmu jeszcze w 2021. McShane został również zapytane o nowe szczegóły nadchodzącego filmu i przyszłości serii w po covidowej rzeczywistość Hollywood.

Keanu i ja wymieniliśmy się noworocznymi życzeniami, z nadziejami do zobaczenia jeszcze w tym roku. Wiem, że scenariusz jest w trakcie pisania. Wydaje się, również że jest nadzieja na zrobienie filmu jeszcze w tym roku. Jestem świadomy, że studio ogłosiło, że prace nad czwartą i piątą częścią będą trwały równolegle, ale kto wie. Obecnie studia ogłaszają różne rzeczy. Bez wątpienia, w tym roku, w pewnym momencie zrobimy Johna Wicka 4.

Ian McShane w filmach John Wick wciela się w postać Winstona. Winston jest nowojorskim menagerem Hotelu Continental. Hotel stanowi bezpieczną strefę dla zabójców. Winston przyjaźni się z Johnem, jednak jest również egzekutorem zasad podziemnej kultury zabójców.

Zobacz również: Constantine 2 z Keanu Reevesem powstanie? Gwiazda potwierdza!

Podobnie jak poprzednie części, za reżyserię czwartego rozdziału przygód Johna Wicka będzie odpowiadał Chad Stahelski. Film ma pojawić się w kinach 27 maja 2022 roku.


Źródło: www.cbr.com / Ilustracja Wprowadzająca: Kadr z filmu John Wick 3

Entuzjastka literatury i kina. Wielbicielka odkrywania nowych seriali oraz filmów. Poza tym ogromna fanka Formuły 1 i Disneya

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?