Advertisement
Advertisement

The Batman – nowe zdjęcie Farrella zapowiada zupełnie inny wygląd Pingwina?!

Na początku tego miesiąca zobaczyliśmy 43-letniego aktora na planie produkcji Matta Reevesa, co mogło nam dać wstępne wyobrażenie wyglądu nowego Pingwina.

Ostatnio pojawiły się kolejne zdjęcia Farrella. Co prawda nie pochodzą one z planu The Batman, ale nie sposób zignorować jego zupełnie nowego wyglądu. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na dość niestandardowy kolor włosów. Czyżby był to jeden z efektów przygotowania do roli?

 

Zobacz również: Najlepsze filmy przygodowe 2019 roku! Ranking aktualizowany!

W filmie zobaczymy między innymi Zoe Kravitz w roli Catwoman, Jeffrey Wrighta jako komisarza Gordona oraz Johna Turturro jako Carmina Falcone. Na ekranie pojawi się również Colin Farrell w roli Pingwina. W tytułowego bohatera wciela się za to Robert Pattinson. Dla brytyjskiego aktora jest to ukoronowanie drogi jakiej przeszedł po oderwaniu się od serii Zmierzch. Od tamtej pory zagrał on w filmach, które wymagały od niego bardzo różnorodnego podejścia, a ostatnio triumfy święci horror z jego udziałem – The Lighthouse.

Premiera odbędzie się 25 czerwca 2021 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?