The Batman – poznaliśmy kandydata do roli Pingwina?

Po obsadzeniu Roberta Pattinsona w tytułowej roli rozpoczęła się lawina mniej lub bardziej trafnych przypuszczeń związanych z obsadą. I tak jak niedawno Vanessę Kirby kojarzono z Catwoman, aktualne plotki dotyczą Pingwina.

Według portalu Full Service Cinema, ekscentrycznego gangstera ma zagrać w The Batman Paul Walter Hauser. Aktor znany przede wszystkim z występów w Jestem najlepsza. Ja, TonyaBlacKkKlansma wydaje się być dość prawdopodobnym kandydatem. 32-latek pasuje nawet do profilu, którego szuka teraz Reeves (chodzi mu o odtwórcę w wieku pomiędzy 20. a 40. rokiem życia). Może więc tym razem doniesienia są prawdziwe?

The Batman

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: The Batman – Vanessa Kirby odnosi się do plotek odnośnie swojego domniemanego występu

Jeśli wierzyć zapowiedziom Reevesa, jego The Batman ma znacząco różnić się od nastawionych raczej na akcję poprzedników. Ma przypomnieć, że Bruce Wayne i jego alter ego to jednocześnie najlepszy detektyw świata. Jego „detektywistyczna wersja” ma być inspirowana thrillerami Alfreda Hitchcocka. Przy sukcesie komercyjnym być może powstanie cała trylogia. W rolę Mrocznego Rycerza wcieli się Robert Pattinson. Premiera w 2021 roku.

Źródło: Full Service Cinema / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?