The Hustle – oto nowa wersja Parszywych drani! Zwiastun komedii z Hathaway i Wilson!

Wytwórnia MGM opublikowała zwiastun filmu The Hustle, który jest pierwszym spojrzeniem na współczesny remake starego klasyka znanego w Polsce pt. Parszywi dranie. Gwiazdami produkcji są Rebel Wilson i Anne Hathaway.

Zobacz również: Kraina cudów – pełne wizualnych fajerwerków oraz humoru zapowiedzi animacji!

Reżyserią The Hustle zajął się Chris Addison. Scenariusz sporządziła z kolei Jac Schaeffer. Zatem omawiana produkcja ukaże Hathaway i Wilson w roli wyrafinowanych oszustek. Obie posiadają niezaprzeczalny talent do manipulowania ludźmi i wyciągania od nich pieniędzy, lecz różni je poza tym niemal wszystko, a w szczególności jedna ważna rzecz – przynależność do klasy społecznej. Pierwsza z nich reprezentuje samą górę, dystyngowana, piękna o nienagannych manierach, druga z kolei okupuje najniższe rejony, średnio urodziwa, pyskata i źle wychowana. Niemniej obie bohaterki postanawiają połączyć siły, w celu dorwania parszywych drani, którzy je wcześniej niemiło wykorzystali. Warto tutaj dodać, iż w filmie biorą udział również: Tim Blake Nelson, Alex Sharp, Ingrid Oliver i Emma Davies.

The Hustle

Fot.: MGM

The Hustle zadebiutuje w amerykańskich kinach już 10 maja 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – MGM

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?