Wild Mountain Thyme – zwiastun filmu. Emily Blunt w melodramacie Johna Patricka Shanleya

Niestety dwa filmy z udziałem Emily Blunt zaplanowane na 2020 rok musiały zostać przełożone. Zarówno Ciche miejsce 2, jak i Wyprawa do dżungli mają trafić do dystrybucji w pierwszej połowie przyszłego roku. Jednak dla fanów Emily Blunt jest jedna dobra wiadomość, niebawem zobaczą aktorkę w filmie Wild Mountain Thyme. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun.

Wild Mountain Thyme jest adaptacją powieści Johna Patricka Shanleya, który podjął się także reżyserii melodramatu. W obsadzie m.in. takie gwiazdy jak Emily Blunt, Jamie Dornan, Jon Tenney, Christopher Walker czy Jon Hamm.

Zobacz również: Powstała petycja, by przywrócić Deppa do roli Grindelwalda. Poparło ją już prawie 150 tysięcy osób!

W filmie Wild Mountain Thyme Emily Blunt wciela się w rolniczkę Rosemary, która od bardzo długiego czasu podkochuje się w swoim sąsiedzie Anthonym Reillym (Jamie Dornan). Niestety istnieje rodzinna klątwa, która skutecznie utrudnia mu uświadomienie sobie, jakim uczuciem darzy go Rosemary. Ponadto Anthony dowiaduje się, że jego ojciec chce sprzedać farmę swojemu siostrzeńcowi. Postanawia podjąć ważne kroki dla swojego życia.

Zobacz również: Wyprawa do dżungli – oto zwiastun filmu przygodowego z Emily Blunt i Dwayne’em Johnsonem!

Pomimo zachwytu zagranicznych mediów, pod udostępnionym na wielu kanałach zwiastunem widzowie wyrazili swoje zdanie w dość dosadny sposób. Według nich zwiastun wyszedł okropnie, a film nie ma zbyt dużych szans na komercyjny sukces. Powodem ma być najokropniejszy akcent irlandzki, jaki słyszeli od czasów Za horyzontem z Tomem Cruisem i Nicole Kidman. Być może nie mają racji i jednak film wyszedł nieźle.

Premiera Wild Mountain Thyme w amerykańskich kinach i platformach VOD została zaplanowana na 11 grudnia 2020 r.


Źródło: YouTube, cinemablend.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe | Lionsgate

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Pisarz z zamiłowania, dziennikarz z pasji, fanatyk filmu i literatury. W międzyczasie poza pisaniem oddaje się szlachetnej sztuce muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?