X-Men – Hasbro wypuszcza figurki na 20-lecie marki

20 lat temu powstał pierwszy film z serii X-Men. Z tej okazji firma Hasbro planuje wypuścić figurki związane z mutantami.

Niestety Wolverine, jak i reszta oddziału Xaviera nie zawitają już więcej w uniwersum 20th Century Fox, ale z racji dwóch dekad istnienia filmowych mutantów, Marvel i Hasbro łączą siły, by uhonorować te 13 filmów. Do dystrybucji trafią 6-calowe figurki Marvel Legends dla wielu postaci z różnych filmów, w tym Deadpool, Domino czy Mystique.

Ponadto Hasbro i Marvel wybrali kilku fotografów zabawek, aby odtworzyć niezapomniane sceny z najlepszych filmów X-Men, jakie ma do zaoferowania Fox.

Instagram: sgtbananas

Zobacz także: Deadpool powróci! Marvel zatrudnia scenarzystki do 3. części!

Niestety żywot uniwersum Fox skończył się z filmem Nowi Mutanci, wydanym 28 sierpnia 2020 roku, gdyż firma Marvel Studios wykupiła prawa do X-Men. Kolejnych przygód Profesora Charles’a Xaviera i jego podopiecznych możemy spodziewać się w świecie Marvel Cinematic Universe.

 


Źródło: comicbookmovie.com, instagram.com – ilustracja, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?