Zdjęcia do The Batman zostały zakończone!

Proces twórczy The Batman przechodzi do fazy post produkcji. Poinformował o tym członek obsady najnowszego filmu Matta Reeves’a.

The Batman po miesiącach walki z przerwami w nagrywaniu i koronawirusem na planie, wreszcie przechodzi do fazy postprodukcji. Aktor Jay Lycurgo (Listen, Anthony) poinformował o tym na swoim Instagramie. Można go zobaczyć w jednej ze scen trailera najnowszego filmu Matta Reeves’a, w której wciela się w członka bandy wrogiej Nietoperzowi. Jego postać ma dosyć charakterystyczny make-up, taki jak na przykład makijaż przedstawiający czaszkę.  W poście została użyta gra słów, gdyż wrap oznacza zapakować, a także jest to określenie na stadium filmu, w którym to materiał został nagrany i jest gotowy do postprodukcji.

Zobacz również: Nowe zdjęcia z planu The Batman ukazują obraz głównej siedziby bohatera

Mimo, że już osiągnięto taki kamień milowy podczas tworzenia nowego dzieła, fani nadal będę musieli okazać cierpliwość. Pierwotne założenia, mówiły o planowanej premierze w październiku 2021 roku. Przez przerwę w produkcji datę realizacji przesunięto jednak na marzec 2022 roku.

Fabułę The Batman umiejscowiono w okolicach drugiego roku panowania Mrocznego Rycerza w Gotham – nie jest to więc żadne origin story, które mogliśmy już poznać tyle razy. Większość postaci jeszcze nie określiła się w pełni, co oznacza, że nie mamy w pełni ukształtowanej Catwoman, a Riddler stawia pierwsze kroki. Mamy także do czynienia z zupełnie innym uniwersum od tego, w którym dzieje się choćby Snyder Cut. Sam obrońca skorumpowanego miasta natomiast jeszcze uczy się nowej roli i nie zawsze wszystko mu się udaje. Nawet nie wszyscy mieszkańcy Gotham wierzą w samo jego istnienie. Wygląda na to, że Matt Reeves faktycznie znalazł złoty środek, jeżeli chodzi o nową opowieść o Batmanie.

Premiera filmu ma odbyć się 4 marca 2022 roku.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna The Batman

Stały współpracownik

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?