Ostatnie gwoździe do trumny – Telltale Games zwalnia całą kadrę

Wszystko wskazuje na to, że Telltale Games już się nie podniesie. Pomimo wcześniejszych słów sztabu zarządzającego – deweloper zwalnia wszystkich pracowników.

Pierwsze przesłanki, że nadchodzi zmierzch dla studia znanego z serii rozpoznawalnych w ostatnich latach gier przygodowych z gatunku point-and-click pojawiły się we wrześniu. Telltale Games zaprezentowało nam wcześniej całkiem odświeżone historie ze światów takich jak The Walking Dead, Batman czy Gra o tron. I to w nowym, decyzyjnym i point-and-clickowym wydaniu obfitującym w wartką akcję oraz liczne elementy wymagające główkowania, ale też refleksu. Możemy jednak sądzić, że wszystko co dobre, niestety, szybko się kończy…

Zobacz także: Shadow Warrior 2 dostępny za darmo!

Wszystko wskazuje na to, że studio pakuje walizki już na dobre. Osoby pracujące nad niedokończonymi projektami zostały ostatecznie zwolnione – toteż nie doczekamy się pewnie kompletnego The Walking Dead: The Final Season. Nie wiadomo też co stanie się z… netflixowskim Minecraftem, nad którym miało pracować Telltale Games.

Źródło: screenrant.com/ ilustracja: Telltale Games – kadr z trailera TWD The Final Season

Redaktor

Mały, szary człowiek. Tak podsumowałby go pewnie Adam Ostrowski. Albo też "bardzo dziwny, zaczarowany chłopiec" jak zrobiłby to Nat King Cole. Niepoprawny politycznie obserwator współczesności - świata, kina, książek i gier wideo.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?