Wieźmin w wersji RPG – starter dostępny za darmo!

Fani widźmińskiego uniwersum na pewno się ucieszą – można pobrać darmowy starter rgy The Witcher RPG.

To analogowa, klasyczna gra RPG przygotowana przez CD Projekt RED i R. Talsorian Games, jej premiera miała miejsce w zeszłym roku. Teraz ukaże się w Polsce dzięki Copernicus Corporation – wydawnictwu związanemu z rynkiem RPG, znanemu z licznych podręczników i powieści w realiach Warhammera.

Wydawca postanowił zrobić czytelnikom i graczom prezent i udostępnił za darmo starter The Witcher RPG w wersji elektronicznej – uproszczoną wersję zasad i założeń systemu. Daty premiery samej gry jeszcze nie znamy.

witcher rpg wiedzmin

48-stronicowy starter The Witcher RPG możecie pobrać na stronie wydawcy.

Nota wydawcy:

Czy chcieliście kiedyś zagrać bardem o swadzie Jaskra, czarodziejką upartą jak Yennefer, krasnoludem zadziornym jak Zoltan czy wiedźminem podobnym do Geralta? Zatem zanurzcie się w świat zdrad, niegodziwości i intryg, w czas miecza i topora, ale też przyjaźni silniejszej niż stal, miłości mocniejszej od magii i aktów bohaterstwa rodzących się ze zwykłej ludzkiej przyzwoitości.
Źródło: eFantastyka.pl; ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?