Advertisement
Advertisement

Falcon i Zimowy Żołnierz – nowe plakaty z głównymi postaciami!

Premiera serialu Falcon i Zimowy Żołnierz nastąpi już 19 marca. My w międzyczasie otrzymujemy nowe plakaty z głównymi postaciami produkcji!

Marvel zaprezentował cztery nowe plakaty serialu Falcon i Zimowy Żołnierz, skupiające się na czterech głównych postaciach produkcji. Mowa oczywiście o dwójce tytułowych bohaterów, Sharon Carter oraz Baronie Zemo, głównym antagoniście serialu.

Zobacz również: Easter-Eggi jakie mogliście pominąć w finałowym odcinku WandaVision!

Premiera zaplanowana została na 19 marca 2021 roku w serwisie Disney+. Serial z 4. fazy MCU liczyć będzie 6 odcinków. Budżet wyniósł 150 milionów dolarów. Anthony Mackie wciela się w Sama Wilsona znanego jako Falcon, a Sebastian Stan jako Bucky Barnes aka The Winter Soldier. Para, która spotkała się w ostatnich chwilach Avengers: Endgame, łączy siły w globalnej przygodzie, która wystawia na próbę ich umiejętności – i cierpliwość. Wyreżyserowany przez Kari Skogland z Malcolmem Spellmanem jako głównym scenarzystą, serial z udziałem Daniela Brühla jako Zemo, Emily VanCamp jako Sharon Carter i Wyatta Russella jako Johna Walkera.


Źródło: Disney, Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?