Powstanie prequel Breaking Bad skupiony na Gusie Fringu?

Giancarlo Esposito w ostatnich czasach występuje w samych hitach, Zadzwoń do Saula, The Mandalorian, The Boys czy parę lat temu Breaking Bad. Teraz aktor wyraża chęć postania prequelu o Gusie Fringu.

W wywiadzie dla Esquire aktor wypowiedział się na temat własnego pomysłu na serial o tytule The Rise of Gus. Byłby to prequel do Breaking Bad i Zadzwoń do Saula. Poniżej możecie znaleźć część wypowiedzi aktora.

Gdzieś z tyłu głowy mam tę historię, że Gus pochodzi z politycznej monarchii. Wydaje mi się, że Gus pochodzi ze świata porządku. Był on wojskowym. Z wojska, zdobył umiejętność obserwowania. Nie możesz przewodzić, jeśli nie potrafisz podążać… W mojej głowie był on wysokiej rangi w rządzie wojskowym. Mógł tam pozostać i przewodzić całym państwem. Zostało mu to wręczone. Ale on wybrał inną ścieżkę, aby zostać panem samego siebie oraz aby odnaleźć swoją własną potęgę, nie zważając na to, zostało mu wręczone.

Giancarlo Esposito wyraża chęć powstania prequelu Breaking Bad skupionym na Gusie Fringu

Kadr z serialu Zadzwoń do Saula, AMC

Zobacz również: The Electric State – Millie Bobby Brown w nowym filmie braci Russo!

Czy chcielibyście odkryć jeszcze dalszą przeszłość Gusa Fringa? Giancarlo Esposito jest znakomitym aktorem, dlatego produkcja skoncentrowana na nim byłaby pewnym sukcesem tak samo jak Breaking Bad czy Zadzwoń do Saula. Natomiast jeśli taki serial powstanie, przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Całe szczęście Zadzwoń do Saula, otrzyma jeszcze jeden, ostatni sezon, dlatego w najbliższym czasie nie zabraknie nam Gusa Fringa.


Źródło: esquire.com / Ilustracja wprowadzenia: AMC

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?