Nowy serial z Wolverinem na horyzoncie?!

W sieci pojawiła się nowa plotka odnośnie nowego serialu Disney+, który będzie poświęcony Loganowi! Wychodzi na to, że antologia Wolverine’a jest na horyzoncie!

Jedna z najlepszych wiadomości dla fanów mutantów. Po rozmaitych plotkach czy teoriach odnośnie wprowadzenia X-Men w WandaVision lub Falcon i Zimowy Żołnierz, zaczyna nam się rodzić jakiś obraz X-Menów w MCU. Jak wiemy, Disney kupił Fox, więc zarazem ma prawa do mutantów.

Zobacz również: X-Men dostaną reboot! The Mutants zapowiedziane!

Według That Hashtag Show, serial o Rosomaku jest na wczesnym etapie rozwoju. Powstanie on oczywiście dla Disney+. Serial podobno podążałby za Loganem przez różne etapy jego długiego życia, natomiast główną inspiracją ma być kultowy już komiks – Broń X. Mówi się, że Marvel ma poczucie, że serial antologiczny pozwoli im wprowadzić postać do MCU, jednocześnie dając im swobodę odkrywania „ogromnej historii Wolverine’a bez wpływu na jakąkolwiek rolę, jaką odegrał w filmie X-Men”.

Do tej pory powstały trzy filmy kinowe o solowych przygodach Wolverine’a. W latach 2000-2017 w postać Logana dziewięciokrotnie wcielał się Australijczyk Hugh Jackman.


Źródło: comicbookmovie, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?