Ranczo – powstaną kontynuacje serialu!

Producent Maciej Strzembosz prowadzi rozmowy z Telewizją Polską na temat kontynuacji serialu Ranczo. Najprawdopodobniej powstanie film fabularny i miniserial.

Ranczo zadebiutowało w 2006 roku i od razu zebrało ogromne grono odbiorców. Łącznie powstało aż dziesięć sezonów serialu, a ostatni pojawił się w 2016 roku. Propozycje kontynuacji pojawiały się kilkukrotnie, ale żadna z nich nie doszła do skutku.

Maciek Strzembosz, producent serialu, w jednym z ostatnich wywiadów zdradził, że trwają rozmowy na temat miniserialu i filmu fabularnego, które miałyby nawiązywać do Rancza. Na razie wszystko jest jednak w fazie rozmów.

Zobacz również: Russian Doll – Sharlto Copley dołącza do obsady 2. sezonu!

W 2020 roku zmarł odtwórca jednej z głównych ról – Paweł Królikowski. Kusy stanowił bardzo istotną postać w serialu. Strzembosz zdradził, ze ma pewien pomysł na wyjaśnienie nieobecności postaci.

Jeśli wszystko potoczy się zgodnie z planem, twórcy wejdą na plan jeszcze latem tego roku.


Źródło: wirtualnemedia.pl / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Ranczo

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?