The Crown – przedstawiciele Pałacu Buckingham krytykują 4. sezon

Pod względem artystycznym trudno byłoby cokolwiek zarzucić nowemu sezonowi The Crown. Ale sposób ukazania pewnych wątków nie każdemu jest w smak.

Jednym z najistotniejszych elementów fabuły najnowszej serii jest nieudane małżeństwo księcia Karola (Josh O’Connor) oraz słynnej księżnej Diany (Emma Corrin). Jak informuje Daily Mail, przedstawiciele rodziny królewskiej krzywo patrzą na poruszanie intymnych spraw z życia rzeczonej pary – na czele z romansem Karola ze swoją pierwszą miłością, Camillą Parker Bowles, oraz problemami z bulimią, jakie przechodziła Diana. Współpracownicy księcia mają uderzać w Netflix, oskarżając o żerowanie na niezdrowych emocjach i manipulowanie faktami.

Zobacz również: The Crown – recenzja 4. sezonu najlepszego serialu Netflixa

W czwartym sezonie serialu The Crown, którego scenarzystą jest Peter Morgan, występują również Helena Bonham Carter (księżniczka Małgorzata), Tobias Menzies (książę Filip), Josh O’Connor (książę Karol), Erin Doherty (księżniczka Anna), Emerald Fennel (Camilla Parker Bowles), Marion Bailey (królowa matka), Georgie Glen (lady Fermoy), Tom Byrne (książę Andrzej), Angue Imrie (książę Edward) oraz Charles Dance (lord Mountbatten).

Źródło: Daily Mail / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?