Too Old To Die Young – pełny zwiastun serialu Nicolasa Windinga Refna!

Fani kontrowersyjnego twórcy mogą się nacieszyć nowym materiałem serialu Amazona  Too Old To Die Young, który będzie można oglądać już latem.

Jak można się było spodziewać, czeka nas prawdopodobnie dziesięć odcinków typowej dla produkcji Refna dawki niepokojącej dawki emocji i ciekawy aktorski pojedynek pomiędzy Milesem Tellerem a Johnem Hawkesem.

Zobacz również: Mouse Guard – kolejna gwiazda dołącza do adaptacji interesującego komiksu!

Serial będzie się składać z dziesięciu odcinków i opowie o pogrążonym z żałobie policjancie, który trafia do centrum przestępczego półświatka Los Angeles, gdzie spotyka morderców swojego partnera, rosyjską mafię, członków Yakuzy oraz płatnych zabójców.

Obsada: Miles Teller, Billy Baldwin, Jena Malone, John Hawkes. Premiera serialu odbędzie się 14 czerwca.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Amazon Studios

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?