Hobbs & Shaw – Johnson w pogoni za seksowną uciekinierką! Nowy fotos z planu!

Niedawno informowaliśmy, że gwiazda superprodukcji Baby Driver, czyli Eiza Gonzalez dołączyła do Dwayne’a Johnsona i Jasona Stathama w pełnym testosteronu spin offie serii Szybcy i wściekli pt. Hobbs & Shaw. Dziś z kolei mamy okazję zaprezentować Wam nowy fotos z planu kręcenia wspomnianego widowiska. Znajdziecie go poniżej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez therock (@therock)


Zdjęcie wrzucił sam Dwayne Johnson, który opatrzył je stosownym komentarzem. Możemy się z niego dowiedzieć, iż fotos ukazuje fragment ogromnej sceny akcji. Widzimy na nim zatem pościg Hattie Shaw, agentki MI6, prowadzony przez Luke’a Hobbsa. W rolę uciekinierki wciela się Vanessa Kirby.

Zobacz również: Zobacz, jak mógł wyglądać Legion Samobójców! King Shark, nowe oblicze Jokera!

Hobbs & Shaw podąża zatem śladami agenta służb dyplomatycznych – Luke’a Hobbsa, odgrywanego przez Johnsona i zabójcy Deckarda Shawa, w którego wciela się Statham. Scenariusz do obrazu sporządził Chris Morgan, który pracował nad serią Szybcy i wściekli od jej trzeciej odsłony zatytułowanej Tokio Drift. Film został wydany w 2006 roku.

Nadchodzący spin off to zupełnie odrębna historia, niepowiązana z będącymi w trakcie rozwoju, kolejnymi częściami flagowej sagi. Dziewiąta odsłona zagości na ekranach kin 10 kwietnia 2020 roku, a 10 2 kwietnia 2021 roku.

W obsadzie widowiska znajduje się również Idris Elba. Aktor wcieli się w głównego antagonistę omawianego obrazu. Hobbs & Shaw rozgrzeją kina do czerwoności już 2 sierpnia 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Paramount Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?