Hobbs & Shaw – oto bracia nieustraszonego stróża prawa!

Dwayne Johnson opublikował kolejne zdjęcia promujące film Hobbs & Shaw za pośrednictwem portalu społecznościowego Instagram. Tym samym aktor ujawnił wszystkich braci odgrywanej przez siebie postaci. W krewniaków Hobbsa wcielają się następujące gwiazdy: Josh Mauga, Cliff Curtis, Roman Reigns i John Tui.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez therock (@therock)

W Samoa mamy słowo, które oznacza dla nas wszystko – AIGA – co oznacza RODZINĘ

Powiedział Johnson.

Nazywam się Luke Hobbs i to są moi czterej bracia. Moja rodzina. Moja aiga. Wszyscy mieszkają w Zachodnim Samoa, gdzie są właścicielami i operatorami Hobbs Customs – byłego, nielegalnego warsztatu, zajmującego się kiedyś demontażem kradzionych samochodów, obecnie legalnego biznesu, w którym budujemy i dostarczamy pojazdy na zamówienie na całym świecie. W Samoa mamy inne powiedzenie, które brzmi: Ou te tau to’atasi ae matou te tau fa’atasi, co oznacza, że kiedy stajesz do walki z jednym, to pojedynkujesz się z nami WSZYSTKIMI. Największe widowisko, jakie uniwersum Szybkich i wściekłych kiedykolwiek widziało, nadchodzi tego lata.

Zobacz również: Birds of Prey – pierwszy teaser widowiska!

Hobbs & Shaw podąża zatem śladami agenta służb dyplomatycznych – Luke’a Hobbsa, odgrywanego przez Dwayne’a Johnsona i zabójcy Deckarda Shawa, w którego wciela się Jason Statham. Scenariusz do obrazu sporządził Chris Morgan, który pracował nad serią Szybcy i wściekli od jej trzeciej odsłony zatytułowanej Tokio Drift. Film został wydany w 2006 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez therock (@therock)


Nadchodzący spin off to zupełnie odrębna historia, niepowiązana z będącymi w trakcie rozwoju, kolejnymi częściami flagowej sagi. Dziewiąta odsłona zagości na ekranach kin 10 kwietnia 2020 roku, a dziesiąta 2 kwietnia 2021 roku.

W obsadzie widowiska znajdują się również: Eiza González – Madam M., Idris Elba – Brixton, Vanessa Kirby – Hattie Shaw i Eddie Marsan. Rzeczeni aktorzy wcielą się w antagonistów omawianego obrazu i głównych przeciwników tytułowej dwójki. Zatem Hobbs & Shaw rozgrzeją kina do czerwoności już 2 sierpnia 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Universal Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?