Melissa McCarthy blisko roli Urszuli w Małej syrence

Melissa McCarthy może wcielić się w rolę Urszuli, antagonistki w aktorskiej adaptacji Małej syrenki. Znana głównie z komedii dla dorosłych i nominowana do Oscara aktorka jest we wczesnej fazie negocjacji umowy z Disneyem.

W materiale Variety dowiadujemy się również, że Disney i ekipa producencka planuje, aby obsada filmu aktorskiego odpowiadała współczesnym czasom i zarazem oddawała hołd ukochanym postaciom z animacji.

Zobacz również: Furioza – pierwsze zdjęcia z filmu o polskich kibolach!

ursula ariel mała syrenka animacja

fot. kadr z filmu Mała syrenka (1989)

Na stanowisku reżysera anonsowany jest Rob Marshall (Mary Poppins powraca), który opierać będzie się o scenariusz autorstwa Davida Magee. W Małej syrence live-action usłyszymy kultowe piosenki z oryginału oraz nowe melodie, które skomponują Alan Menken (autor oryginalnej muzyki) i Lin-Manuel Miranda.

Mała syrenka z 1989 roku to disneyowska animacja oparta o baśń Hansa Christiana Andersena. Film opowiada o syrence Ariel, która znudzona morską krainą marzy, aby stać się człowiekiem. Zdesperowana decyduje się zawrzeć układ z morską wiedźmą Urszulą, aby osiągnąć swój cel.

Planowana data premiery Małej syrenki nie została jeszcze ujawniona.

Źródło: Variety / ilustracja wprowadzenia: fot. kolaż materiały prasowe/kadr z filmu Mała syrenka (1989)

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?