Missing Link – pierwszy zwiastun nowej animacji studia LAIKA!

Wytwórnia Annapurna Pictures opublikowała pierwszy, oficjalny zwiastun nowego filmu studia LAIKA pt. Missing Link. Obraz trafi do amerykańskich kin już 19 kwietnia 2019 roku. Tymczasem zapraszamy do oglądania poniższego zwiastuna. Naprawdę warto.

Zobacz również: Mowgli: Legenda dżungli – przed Wami zwiastun produkcji Andy’ego Serkisa!

W omawianym filmie Zach Galifianakis wciela się w Pana Linka, czyli nieco niezdarnego, zaskakująco inteligentnego i pełnego empatii stwora, który jest ostatnią żyjącą namiastką prymitywnych przodków człowieka – można go nazwać brakującym ogniwem. Gatunek bohatera stoi na skraju wyginięcia. W związku tym jest niezwykle samotny. Uczucie odosobnienia staje się w końcu dostatecznym powodem do podjęcia śmiałej wyprawy, której celem będzie odnalezienie dalekich krewnych bohatera. Podczas swojej podróży uroczy stwór skorzysta z pomocy Sir Lionela Frosta, czołowego na świecie badacza mitów i potworów, oraz Adeliny Fortnight, która posiada jedyną znaną mapę tajnego celu grupy. Mowa tutaj o legendarnej dolinie Shangri-La.

Missing Link to opowieść pełna humoru oraz serca. Nie brakuje w niej także głębokiego przesłania o akceptacji i znajdywaniu własnego miejsca na Ziemi. Reżyserem oraz scenarzystą animacji jest nominowany do Oscara Chris Butler.

Z kolei oryginalna obsada głosowa animowanego widowiska składa się z następujących gwiazd: Hugh Jackman – charyzmatyczny Sir Lionel Frost, sławny badacz mitów oraz potworów; Zach Galifianakis – Pan Link, niezamierzenie zabawny, zaskakująco inteligentny i pełen uczuć stwór; Zoe Saldana – Adelina Fortnight, niezależna oraz zaradna poszukiwaczka przygód; jak również laureatka Oscara Emma Thompson, Stephen Fry, Timothy Olyphant, Matt Lucas, David Walliams, Amrita Acharia i Ching Valdes-Aran.

Źródło: ComingSoonet / Ilustracja wprowadzenia – Annapurna Pictures; LAIKA

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?