Planeta singli 3 strąca Kogel Mogel 3 z pozycji lidera box office

Udany pierwszy weekend za komedią romantyczną Planeta singli 3. Finałowa odsłona przygód Ani i Tomka przyciągnęła do kina największą widownię i została liderem weekendowego zestawienia box office w Polsce.

Film na dużych ekranach obejrzało 288 279 widzów, a licząc z pokazami przedpremierowymi 295 129 osób. W kontekście poprzednich odsłon serii Planeta singli 3 notuje lepszy wynik od pierwszej części (202 812), ale gorszy od osiągniętego przez drugą część (432 110). Produkcja w reżyserii Sama Akiny osiągnęła również drugi najlepszy wynik otwarcia 2019 roku lokując się pomiędzy Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 (578 016) a Underdogiem (285 285).

Zobacz również: ANKIETA: Jak często chodzisz do kina?

planeta singli 3

fot. materiały prasowe

W ostatni weekend Planeta singli pokonała inną premierę, czyli animację Lego: Przygoda 2, na którą sprzedano świetne 201 040 biletów. Podium zamyka Miszmasz czyli Kogel Mogel 3, na który wybrało się 198 103 osób, co oznacza, że komedię w reżyserii Kordiana Piwowarskiego zobaczyło już 1 mln 860 441 widzów.

Zobacz również: ANKIETA: Czy chodzisz do kin studyjnych?

Od piątku w kinowych repertuarze pojawią się m.in. animacja Jak wytresować smoka 3, film science-fiction Alita: Battle Angel oraz horror Prodigy. Opętany.

Źródło: informacja prasowa; bboxoffice-bozg.pl / ilustracja wprowadzenia: Foto – Maciej Zdunowski / Gigant Films 

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?