Pomoc w walce z Thanosem? Gwiazda 13 powodów dołącza do obsady filmu Avengers 4!

Tego się nie spodziewaliśmy. Katherine Langford, znana z roli Hanny Baker w kontrowersyjnym serialu Netflixa 13 powodów, dołączyła do obsady najnowszej produkcji Avengers 4. Szczegóły na temat postaci, w którą aktorka się wcieli, nie są jeszcze znane, a Studio Marvela nie opublikowało oficjalnego komentarza.

Langford zdobyła nominację do Złotego Globu za rolę Hanny Baker. 13 powodów opowiada historię trzynastu taśm, które wyjaśniają tajemnicze samobójstwo głównej bohaterki. Serial skupia się na licznych problemach, z którymi boryka się młodzież. Aktualnie powstaje 3. sezon już bez postaci Hannyh. Interesujące jest natomiast, w kogo wcieli się Langford w najnowszym filmie Avengers 4. Czy jej wpływ na fabułę będzie wielki? Przekonamy się już niedługo.

Avengers

kadr z filmu Avengers: Wojna bez granic

Zobacz również: 13 powodów wróci z 3. sezonem!

Zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU czwarta odsłona sagi Avengers naprowadzi widzów na punkt zwrotny tej epickiej podróży. Nasi ukochani bohaterowie w pełni zrozumieją, jak delikatna jest rzeczywistość i ile będą musieli poświęcić, by ją utrzymać. Oficjalne informacje dotyczące fabuły, jak i sam tytuł najnowszej produkcji trzymane są wciąż pod kluczem.

Za film odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic, czyli reżyserzy Joe i Anthony Russo oraz scenarzyści Christopher Markus i Stephen McFeely.

Źródło: hollywoodreporter.com/ Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Morcin pisze:

Być może jako Jane Foster – wygląd podobny ma, dlatego nie ujmując niczego Natalie Portman być może już zaczynają robić mały reboot postaci.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?