Tenet – ratowanie świata i podróże przez czas w zwiastunie filmu Nolana!

Tenent, nowy i zagadkowy thriller Christophera Nolana, odkrywa w końcu przed widzami kilka tajemnic. Nowych informacji dowiadujemy się ze świeżo opublikowanego oficjalnego zwiastuna filmu!

Fabuła Tenet ukrywana była do tej pory w tajemnicy, lecz kiedyś trzeba rozpocząć na dobre kampanię promocyjną i pokazać zwiastun. A z niego dowiadujemy się, że fabuła koncentrować będzie się wokół podróży przez czas, których celem jest uratowanie świata przed III Wojną Światową i „czymś gorszym niż wojna nuklearna”. Nie będzie to jednak typowy film o podróżach w czasie. Zobaczcie sami.

W obsadzie znaleźli się między innymi John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Clémence Poésy i Michael Caine. W roli epizodycznej pojawić ma się również polski aktor Marcel Sabat.

Zobacz również: Dziewczyny z Dubaju – twórcy Sztuki kochania i Planety singli stworzą film Dody

Fot. MELINDA SUE GORDON/WARNER BROS

Nolan jest zarówno reżyserem jak i scenarzystą nowego filmu. W pracy producenckiej pomaga mu żona, Emma Thomas oraz Thomas Hayslip, który wielokrotnie współpracował z reżyserem. Przy kręceniu scen jest za to używana technologia IMAX.

Premierę zaplanowano na 17 lipca 2020 roku.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?