The Batman – rewelacyjny zwiastun filmu Matta Reevesa! | DC FanDome

Chyba większość z nas właśnie na tę produkcję czekała. I chyba nie będzie przesadą stwierdzenie, że to zdecydowanie najlepszy element eventu.

The Batman ze swoim pierwszym trailerem przyćmił wszystkie inne materiały z DC FanDome. Po długiej rozmowie z Mattem Reevesem objawił się nam brutalny, mroczny materiał, który znacząco różni się od tego, co pokazywał czy to Burton, czy Nolan.

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości: Snyder Cut – pierwszy zwiastun! Wiemy, w jakim formacie pojawi się produkcja! | DC FanDome

Historia w The Batman ma być przedstawiona w okolicach drugiego roku panowania Mrocznego Rycerza w Gotham – a więc to nie żadnej origin story. Większość postaci jeszcze nie określiła się w pełni, co oznacza, że nie mamy jeszcze ukształtowanej Catwoman, a Riddler stawia pierwsze kroki. Mamy także do czynienia z innym uniwersum od tego, w którym dzieje się choćby Snyder Cut. Sam obrońca skorumpowanego miasta jeszcze uczy się nowej roli i nie zawsze wszystko mu się udaje. Nawet nie wszyscy mieszkańcy miasta wierzą w samo jego istnienie. Wygląda na to, że Matt Reeves faktycznie znalazł złoty środek, jeżeli chodzi o nową opowieść o Batmanie.

Premiera filmu ma odbyć się w 1 października 2021 roku.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pisarz pisze:

Bardzo fajny klimatyczny zwiastun. Martwi mnie, że podobno tylko 30% filmu nakręcono, więc ostateczny kształt filmu może być inny od tego zaprezentowanego w zwiastunie. A ten jest bardzo dobry!

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?