Warner Bros. zabrało głos w kwestii domniemanego odejścia Henry’ego Cavilla!

Od dobrych kilku godzin świat filmowy żyje doniesieniami od Hollywood Reporter odnośnie rzekomego rozstania się Warner Bros. z Henrym Cavillem. Studio wydało oświadczenie w tej sprawie.

Choć żadna decyzja nie została jeszcze podjęta w sprawie przyszłych filmów o Supermanie, zawsze mieliśmy wielki szacunek do Henry’ego Cavilla i jego pracy. To nie uległo zmianie.

W zasadzie ciężko sobie wyobrazić bardziej asekuracyjne oświadczenie. Nie zamyka ono bowiem drogi dla Cavilla do powrotu – przynajmniej w teorii – ale i zostawia całą sprawę w zawieszeniu. Warto również zwrócić uwagę na wpis agentki aktora, która zapewniła, że Cavill jeszcze nie porzucił ostatecznie peleryny:

Zobacz również: Henry Cavill prawdopodobnie już nie będzie Supermanem!

Być może tak na razie zostanie i Warner Bros. pozostawi wygodny dla nich póki co status tego zamieszania, w spokoju decydując się na to, w jakim kierunku mają rozwijać się filmy DC.

Źródło: Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?