4. sezon The Expanse jeszcze w tym roku!

Dobre wieści dla fanów tego prawdopodobnie najlepszego serialu SF ostatnich lat. 2019 rok ma oznaczać wielki powrót The Expanse.

Amazon, które przejęło prawa do porzuconego projektu, nie rzuca słów na wiatr. Potwierdzono informację, że już w tym roku na Amazon Prime Video zobaczymy 4. sezon The Expanse. Co więcej, od 8 lutego widzowie będą mogli tam zobaczyć poprzednie sezony.

The Expanse

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka: 1. sezon Nightflyers

Trzeci sezon składał z 13 epizodów i złowieszczo obiecywał, że żadna planeta, asteroida czy też statek nie mógł czuć się bezpieczny. W omawianym rozdziale Ziemia, Mars i Pas Asteroid znajdowały się w stanie wojny. Każda z frakcji walczyła o władzę oraz kontrolę. Obecnie, bardziej niż kiedykolwiek, misja odkrycia sekretu protomolekuły osiąga najwyższy status, a każda, nawet najmniejsza podjęta decyzja może wpłynąć na ostateczne przetrwanie Układu Słonecznego.

Daleka przyszłość. Seria rozgrywa się w skolonizowanej galaktyce, gdzie dwóch nieznajomych nieświadomie pakuje się w rozległą konspirację. Produkcja została oparta na bestsellerze New York Timesa spod pióra Daniela Abrahama oraz Ty’a Francka (ich wspólny pseudonim to James S. A. Corey). Obsada serii składa się z następujących gwiazd: Steven Strait, Shohreh Aghdashloo, Dominique Tipper, Cas Anvar, Wes Chatham i Frankie Adams. Ponadto w trzecim sezonie widzowie zobaczyli również Elizabeth Mitchell oraz Davida Strathairna.

Duet scenarzystów nominowanych do Nagrody Akademii Filmowej – Mark Fergus oraz Hawk Ostby (Ludzkie dzieciIron Man) pełniło funkcję producentów wykonawczych widowiska razem z showrunnerem Narenem Shankarem (Almost HumanGrimm).

Trzeci sezon serialu The Expanse zadebiutował 11 kwietnia. Wyświetleniem produkcji zajęła się wcześniej stacja SyFy.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

luiza_r pisze:

Z tego, co pamiętam, to skolonizowany był Układ Słoneczny, a nie galaktyka.
Ale serial najlepszy jaki oglądałam od kilku lat.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?