Advertisement

Pierwsze spojrzenie na Zakapturzoną Sprawiedliwość na zdjęciu z serialowego Watchmen

Na planie telewizyjnej wersji Watchmen pojawił się ciekawy smaczek dla fanów. Otóż na jednym z autobusów, na którym znajdowała się reklama dokumentu American Hero Story: Minutemen, pojawiło się zdjęcie Zakapturzonej Sprawiedliwości.

Wątpliwe, by jeden z oryginalnych członków drużyny pojawił się w serialu, chyba że – tak jak w Watchmen. Strażnicy Zacka Snydera – w retrospekcjach. Jednak mimo wszystko miło jest zobaczyć taki akcent.

Zobacz również: Nowa data premiery Krainy Lodu II

Fabuła serialu trzymana jest w tajemnicy. Showrunner serialu Damon Lindelof zapowiedział jednak już wcześniej, że jego dzieło nie będzie ekranizacją komiksu Alana Moore’a i Dave’a Gibbonsa, tylko będzie się nim inspirował oraz ma być remiksem. Komiksy przyrównał do Starego Testamentu, który powstał w czasach, kiedy światem rządzili Reagan, Gorbaczow i Thatcher. Nowy serial ma być Nowym Testamentem, przystosowanym do czasów, w których dominującymi postaciami są Trump i Putin.

Regina King (American Crime), Jeremy Irons (Liga Sprawiedliwości), Don Johnson (Django), Tim Blake Nelson (The Incredible Hulk), Louis Gossett Jr. (Oficer i Dżentelman) and Yahya Abdul-Mateen II (Aquaman).

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?