the old guard background Advertisement

WandaVision – wiadomo, kiedy prace na planie zostaną wznowione!

Serial Disney Plus zgodnie z oczekiwaniami najpewniej dołączy wkrótce do kolejnych projektów wznawiających swoje działania.

A dowiedzieliśmy się o tym dzięki temu, że Paul Bettany specjalnie przez wzgląd na powrót do pracy nad WandaVision musiał odwołać wizytę na konwencie w Tampa Bay. Jak wynika z informacji zamieszczonych Facebooku, będzie to miało miejsce już w lipcu. Dojdzie wtedy do robienia dokrętek, jako że projekt ma już za sobą zdjęcia i post-produkcję.

We finally received word from Paul Bettany's representation, and unfortunately Paul had to cancel his appearance at TBCC…

Opublikowany przez Tampa Bay Comic Convention Środa, 3 czerwca 2020

Zobacz również: Wiedźmin – niedługo mogą powrócić zdjęcia do 2. sezonu!

O serialu WandaVision nie wiemy za wiele. Nadal nieznana jest fabuła, a także fakt w jaki sposób Vision powróci do życia. Pewne jest jedynie to, że produkcja będzie ściśle związana ze wspomnianym Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Zarówno zaangażowanie aktorki w produkcję o przygodach Doktora Strange’a, jak również sam tytuł oraz umiejscowienie akcji serialu w latach 50. XX wieku mogą wiele sugerować. Według nieoficjalnych informacji Wanda wykorzysta swoje moce do stworzenia alternatywnego świata, w którym Vision nie zginął. Wcześniejsze pogłoski odnosiły się również do powiązań serialu z popularnym komiksem Toma Kinga o postaci Visiona.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Studios

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?