the old guard background Advertisement

Zimowy Żołnierz i Falcon mogą mieć wspólny serial! Scenarzysta wybrany!

Kto nie lubi duetu Sam Wilson-Bucky Barnes, który narodził się w trzeciej części Kapitana Ameryki? Wygląda na to, że ta zabawna dwójka będzie miała wspólny serial.

Jak możemy przeczytać w Variety, zdołano już nawet zatrudnić na stanowisko scenarzysty Malcolma Spellmana, odpowiadającego za serial Imperium. W serialu postaci, w które wciela się Anthony MAckie i Sebastian Stan, mają występować wspólnie. Nie będzie to więc na pewno żadne naciągane show, w którym otrzymujemy po prostu garść eventów, gdzie poznajemy bohaterów w oddzielonych od siebie epizodach.

wspólny serial

kadr z filmu Kapitan Ameyryka: Zimowy żołnierz

Zobacz również: Deadpool powróci w wersji PG-13. Będą nowe sceny!

Z początku typowano, że Loki i Scarlet Witch na pewno dostaną swoje spin-offy. Tymczasem przy Falconie i Zimowym Żołnierzu podobno zaplanowano już 6 wysokobudżetowych szybkich epizodów, które mają wyjść na ostatniej prostej 2019 roku.

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?