„Colonia” – nowy trailer filmu z Emmą Watson i Danielem Bruhlem w rolach głównych!

Do sieci trafił właśnie nowy zwiastun filmu „Colonia”, który znajdziecie poniżej. W rzeczonej produkcji wystąpią m.in.: Emma Watson (seria „Harry Potter”), Mikael Nyqvist („John Wick”, „Mission: Impossible – Ghost Protocol”), Daniel Bruhl („Wyścig”), Richenda Carey („Dwie prawdy”), Vicky Krieps („Bardzo poszukiwany człowiek”), August Zirner („Fałszerze”) i Martin Wuttke („Bękarty wojny”).

https://www.youtube.com/watch?v=k2Ltn5tN2UQ

„Colonia” to dzieło w reżyserii nagrodzonego Oscarem Floriana Gallenbergera, którego premiera odbyła się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. Opis obrazu jest następujący:

Chile rok 1973. Stewardesa niemieckich linii lotniczych Lufthansa – Lena (Watson) – udaje się do Santiago w celu spotkania się ze swoim chłopakiem – Danielem (Brühl), który jest utalentowanym grafikiem tworzącym zdjęcia i banery na poparcie otoczonego przez wrogów prezydenta – Salvadora Allende. Niestety, kiedy wspomniany polityk zostaje brutalnie obalony, wojska generała Augusto Pinocheta zaczynają gromadzić w jednym miejscu wszystkich dysydentów. W związku z tym nadmieniony powyżej artysta dostaje się do odległej twierdzy – Colonii Dignidad (jest to osada założona przez niemieckich imigrantów znana dzisiaj pod nazwą Villa Baviera), która jest domem sekretnej rolniczej gminy i kryptofaszystowskiej sekty dowodzonej przez złowieszczego ministra – Paula Schäfera (Michael Nyqvist). Daniel jest przesłuchiwany i torturowany, jednakże udaje mu się stworzyć pozory osoby cierpiącej na ciężką degradację umysłową, dzięki czemu ratuje swoje życie. Z kolei dzielna i przebiegła Lena postanawia wybrać się do Colonii, kreując się na poplecznika i naśladowcę Schäfera. Bohaterka jest zdeterminowana do znalezienia i uwolnienia ukochanego, lecz najpierw musi upewnić samą siebie, że zdoła przetrwać przytłaczająco despotyczne, mizoginiczne praktyki Schäfera.

Colonia 2

„Colonia” trafi na ekrany kin w wybranych państwach już 15 kwietnia 2016 roku.

Źródło: ComingSoon.net

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?