Premiera tajemniczego „monster movie” wytwórni Universal Pictures opóźniona!

Od dłuższego czasu wiadomo, że wytwórnia Universal Pictures zamierza wskrzesić swoje kultowe uniwersum, składające się z tak zwanych „monster movies”. Śmiałe przedsięwzięcie rzeczony gigant w branży filmowej rozpocznie od obrazu w reżyserii Alexa Kurtzmana pt. „The Mummy”, który pojawi się w kinach 9 czerwca 2017 roku. Jednakże wciąż pozostająca zagadką druga produkcja osadzona we wspomnianym uniwersum ukaże się na srebrnych ekranach nieco później, niż początkowo zaplanowano. Film miał zaliczyć swój debiut 30 marca 2018 roku. Obecnie premiera obrazu została przesunięta na 13 kwietnia 2018 rokuProdukcja zatem opuściła tydzień okupowany przez film Stevena Spielberga pt. „Ready Player One”. Obecnie nie ma żadnej konkurencji, co z pewnością zmieni się już niebawem.

Mimo iż nie ujawniono jeszcze tytułu omawianej produkcji, to spekuluje się, że będzie to nowa wersja filmu „The Invisible Man” („Niewidzialny człowiek”). Skąd takie przypuszczenia? Wiadomo, że projekt o tym tytule jest w trakcie realizacji, a z ostatnich doniesień studia mogliśmy się dowiedzieć, że Johnny Depp rozważany jest do roli głównego protagonisty obrazu. Jednakże również inne filmy znajdują się w trakcie realizacji, a za przykład można podać obraz „The Wolfman”.

Wracając do „The Mummy”… Scenariusz do produkcji sporządzi Jon Spaihts („Prometeucz”). Z kolei gwiazdami widowiska są Sofia Boutella, jako tytułowy potwór, oraz Tom Cruise, o którego roli niewiele jeszcze wiadomo.

Źródło: ComingSoon.net

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?