The Monster Project – zapowiedź nowego horroru found-footage

The Monster Project to nowy amerykański horror w konwencji found-footage. Opisy i zwiastuny wskazują, że możemy mieć do czynienia z Co robimy w ukryciu A.D. 2017, ale w wersji na poważnie. Póki co, pewne jest jedno – jeśli dystrybutorzy zdecydują się wprowadzić film do naszych kin, to będą mieli problem z tytułem, w końcu, jako Projekt: Monster wszedł już Cloverfield.

Film w reżyserii Victora Mathieu przedstawi historię grupy początkujących filmowców, którzy pragną podbić Youtube. Wpadają na pomysł, że większą ilość subskrypcji zapewni im show eksplorujące temat horroru i zrobią materiał o żyjących wśród nas monstrach, a przynajmniej osobach podających się za nie. Na ogłoszenie zamieszczone w internecie zgłaszają się trzy osoby. Nagranie demaskatorskich wywiadów zamienia się w koszmar i walkę ekipy o życie, gdy goście faktycznie okazują się być tym za co się podawali: skinwalkerem, demonem i wampirem.

Zobacz również: TOP 50 – najlepsze horrory w historii

Oto oficjalny teaser trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=C6xFupIDj-4

A tu jego rozszerzona wersja:

https://www.youtube.com/watch?v=9u3tclyiAN0

W obsadzie The Monster Project znajdują się: Yvonne Zima, Justin Bruening, Toby Hemingway, Murielle Zuker, Jim Storm, PeiPei Alena Yuan, Martin Lee White, Shayne Eastin, Shiori Ideta, Zac Cracknell, Phillip Sebal, Pat Scott, Jamal Quezaire, Steven Flores oraz Susan Stangl.

Zobacz również: TOP 30 – najstraszniejsze horrory w historii

Premiera w USA 18 sierpnia w ograniczonej kinowej dystrybucji oraz na VOD.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?