Szef Sony chce, by sequel Jumanji stanął w boxoffice’owe szranki z IX Epizodem gwiezdnej sagi!

Wygląda na to, że po niesamowitych sukcesach komercyjnych swojego blockbustera Sony Pictures poczuło się na tyle pewne swej pozycji, że gotowe jest wyzwać do pojedynku w tej kategorii dziewiątą część Gwiezdnych Wojen. Tak przynajmniej wynika z doniesień The Wall Street Journal, w którym lider studia Tom Rothman miał liczy, że sequel Jumanji: Przygody w dżungli zostanie wypuszczony w 2019 roku w podobnym czasie, co IX Epizod sagi. Jak dotąd Jumanji zarobiło 771 milionów dolarów na świecie, co jednocześnie sprawa, że na rok 2017 Sony przekroczyło przychody miliarda dolarów na własnym podwórku.

Jak sądzicie, czy takie podejście jest racjonalne i w pełni uzasadnione? A może to tylko parę słów pod publiczkę? W końcu do ewentualnej premiery dość daleko.

Źórdło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?