Advertisement
Advertisement

Noc oczyszczenia: Czas wyboru – nowy zwiastun horroru

W sieci udostępniono nowy zwiastun horroru Noc oczyszczenia: Czas wyboru. Jest to trzeci film opowiadający o dwunastogodzinnej czystce, podczas której Amerykanie (i nie tylko) mogą dać upust swojej agresji, gdyż wszystkie przestępstwa są dozwolone.

https://www.youtube.com/watch?v=G3MuE7aIWNI

Zobacz również: Pierwszy zwiastun Nocy oczyszczenia: Czas wyboru

Opis dystrybutora:

Przed nami kolejne 12 godzin, podczas których może zdarzyć się wszystko. Nie ma reguł, nikt nie jest bezpieczny. Raz w roku świat ogarnia całkowita anarchia. Legalne jest każde przestępstwo. Na ten dzień czekają mordercy i zwyrodnialcy. Wiedzą, że tego dnia mogą zrobić wszystko. I nie cofną się przed najbardziej wymyślnymi torturami.

Za scenariusz i reżyserię odpowiada autor poprzednich Nocy oczyszczenia – James DeMonaco. W obsadzie znaleźli się m.in. Frank Grillo, Elizabeth Mitchell, Mykelti Williamson. Amerykańską premierę filmu wyznaczono na 1 lipca 2016 roku. Tydzień później pojawi się w polskich kinach.

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna Nocy Oczyszczenia: Czas wyboru

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?