Blair Witch – nowe zwiastuny kontynuacji kultowego obrazu grozy!

Wytwórnia Lionsgate opublikowała dwie nowe zapowiedzi filmu Blair Witch, które znajdziecie poniżej. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=UuoU-qMF5GU

https://www.youtube.com/watch?v=DQJ2-Og554c

Zobacz również: Nie oddychaj – zwiastun dla dorosłych przerażającego horroru!

Produkcja opowie o grupie studentów, którzy udają się do Narodowego Lasu Black Hills znajdującego się w stanie Maryland w celu odkrycia prawdy stojącej za tajemniczym zniknięciem siostry Jamesa, która według wielu ludzi jest powiązana z legendą Blair Witch. Początkowo grupa jest pełna nadziei, szczególnie gdy spotyka na swojej drodze lokalnych mieszkańców oferujących im pomoc w postaci znających się na okolicy przewodników. Niestety ciemne i kręte ścieżki pełne są niebezpieczeństw, a noc nieskończenie długa… Grupka studentów niedługo zostaje odwiedzona przez niebezpieczne byty. Bohaterowie powoli zaczynają sobie uświadamiać, że zasłyszana przez nich legenda jest znacznie bardziej prawdziwa i złowieszcza, niż mogli sobie kiedykolwiek wyobrażać.

Reżyserem Blair Witch jest Adam Wingard, który nakręcił produkcję na podstawie scenariusza Simona Barretta. Efekty współpracy obu panów na rzeczonych stanowiskach mogliśmy podziwiać w filmach Gość Następny jesteś ty.

Obsada obrazu grozy składa się z następujących gwiazd: James Allen McCune (Shameless – Niepokorni), Callie Hernandez (Od zmierzchu do świtu), Brandon Scott, Valorie Curry (The Following), Corbin Reid i Wes Robinson.

blairwitchposter

Blair Witch trafi na ekrany kin już 16 września

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?