Co w duszy gra – kiedy premiera? Nareszcie znamy datę!

Po dużym sukcesie animacji W głowie się nie mieści, wyreżyserowanej przez Petera Doctera, czas na kolejny śmiały ruch. Nowa animacja Pixara, Co w duszy gra, niewątpliwie będzie poruszać poważny temat duszy człowieka. Jako że Pixar dał nam dowód w postaci filmu Coco, że poruszanie takich tematów nie sprawia mu większych problemów, możemy oczekiwać kolejnego hitu, przy którym nie jedna osoba uroni łezkę.

Joe Gardner jest nauczycielem zespołu w gimnazjum. Pewnego dnia udaje mu się spełnić marzenie o graniu w najlepszym klubie jazzowym w mieście. Zanim jednak będzie mógł spełnić swoje marzenie, Gardner spotyka się z wypadkiem, który zabiera go do Wielkiego Przed. Mistycznej przestrzeni, w której nowe dusze mogą decydować o swoich osobowościach, zainteresowaniach i wszystkich innych rzeczach, które zmieniają je w pełnowartościową osobę na ziemi.

soul co w duszy gra logo

Fot. Pixar

Zobacz również: Przedpremierowa recenzja W głowie się nie mieści prosto z Cannes!

Według reżysera filmu, Pete’a Doctera, chęć stworzenia Co w duszy gra wynikała z rozważania jednej z największych tajemnic życia. Co w duszy gra w reżyserii Pete’a Doctera zawiera gwiazdorską obsadę, w skład której wchodzą Jamie Foxx, Tina Fey, Questlove, Phylicia Rashad, Daveed Diggs i Angela Bassett. Film na początku miał trafić na platformę Disney+, ale jako że w Polsce nie jest dostępna, trafi bezpośrednio do kin. Premiera Co w duszy gra będzie miała miejsce 25 grudnia 2020 roku.


Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia: Disney

Pasjonat kina, sportu i literatury ( zwłaszcza horrorów i fantasy). W wolnym czasie pasjonat gotowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?