Fantastyczne Zwierzęta 3 – Mads Mikkelsen oficjalnie nowym Grindelwaldem

Wynik sprawy sądowej Johnnyego Deppa i gazety The Sun, która nazwała go „damskim bokserem” sprawił, że usunięto go z trzeciej części filmu Fantastyczne Zwierzęta stworzonej w uniwersum Harry’ego Pottera. Oficjalnie ogłoszono kto go zastąpi.

Jakiś czas temu pojawiły się plotki i spekulacje fanów kto mógłby wcielić się w role Grindelwalda. Należy pamiętać, że w świecie czarodziejów jest on znany ze skrajnych poglądów i absolutnie nieprzewidywalnych zachowań. Obrał sobie konkretny, nie do końca znany widzom cel, który pragnie osiągnąć za wszelką cenę. Aktor, który miałby wcielić się w tę postać musi być twardzielem i nie dawać po sobie zbyt wiele poznać. Kontrowersyjny mag jest zdecydowanie czarnym charakterem.

Zobacz również: Fantastyczne zwierzęta 3 – Mads Mikkelsen odnosi się do pogłosek o zastąpieniu Deppa

Miads Mikkelsen jest nadwornym hollywoodzkim rzezimieszkiem. W większości produkcji wciela się w antagonistów. Nie dziwi więc nikogo fakt, że Warner Bros właśnie jego wyznaczył jako zastępcę Johnny’ego Deppa.

Fanastyczne Zwierzęta 3 - Mads Mikkelsen nowym Grindelwaldem

Fot. Oficjalny Facebook Madsa Mikkelsena

Aktor znany z roli Jacka Sparrowa próbował na drodze sądowej wywalczyć cofnięcie artykułu, w którym pismo The Sun nazwało go „damskim bokserem”. Warner Bros nie mogło więc kontynuować współpracy z człowiekiem, który jest podejrzany o bicie swojej żony Amber Heard. Aktorka również nie ma lekko z tytułu powstania między nimi konfliktu. Johnny Depp nie ma już możliwości składać apelacji. Został oficjalnie ogłoszony tytułem nadanym mu przez magazyn i nie jest w stanie nic z tym zrobić. Bez względu na to czy następstwa ich sporu są słuszne czy nie.

Zobacz również: Amber Heard pewna powrotu jako Mera w Aquaman 2. Aktorka komentuje internetowe petycje

Fantastyczne Zwierzęta 3 zostaną wyreżyserowane przez Davida Yatesa, scenariuszem zajmie się między innymi J.K.Rowling, czyli autorka serii Harry’ego Pottera. Wokół niej również pojawia się ostatnimi czasy sporo kontrowersji. Premiera zaplanowana jest na lipiec 2022 roku.


Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: Kard z filmu Fantastyczne Zwierzęta 2 – Zbrodnie Grindelwalda

Dziennikarz

Wielbiciel kina o wszystkim innym niż szarej codzienności, gier oraz szeroko pojętej muzyki. Nie wzgardza nowinkami technologicznymi oraz wyprzedażami w Play Station Store. Gdyby Batman istniał naprawdę, wolałby chodzenie po ścianach i wielką moc, bo z nią przychodzi ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?