Advertisement
Advertisement

Gwiezdne Wojny – Rian Johnson potwierdza, że ​​wciąż pracuje nad nową trylogią!

LucasFilm podzielił się serią zapowiedzi Gwiezdnych Wojen podczas Dnia Inwestora, ale planowana trylogia Riana Johnsona nie była jedną z nich. Johnson udostępnił jednak aktualizację!

Krążyły plotki, że LucasFilm anulował planowaną trylogie Gwiezdnych Wojen Riana Johnsona. Ostatni Jedi był filmem niezwykle dzielącym, który doprowadził do tego, że studio podjęło próbę kontroli szkód w katastrofalnym Skywalker. Odrodzenie dwa lata później. Podczas Dnia Inwestora nie było wzmianki o filmach Johnsona.

Zobacz także: Czy Ray Park powróci do roli Dartha Maula?

Dziennikarce Sarze Wilson udało się potwierdzić, że trylogia Johnsona jest nadal w toku, po prostu nie ma konkretnego harmonogramu. W tym tempie może to oznaczać, że nie zobaczymy tego do późnych lat tej dekady.

Podczas Dnia Inwestora potwierdzono nowe projekty dla Disney +, a jedynymi potwierdzonymi filmami o Gwiezdnych Wojnach zmierzającymi w naszą stronę są Rogue Squadron, od Patty Jenkins i niezatytułowana przygoda w reżyserii Taiki Waititi, gdy skończy Thor: Love and Thunder. W międzyczasie Kevin Feige produkuje również tajemniczy projekt dla Lucasfilm.


Źródło: comicbookmovie, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?