Hobbs and Shaw – Eiza González spuści manto Stathamowi? Znamy tożsamość nowej bohaterki! Kolejne zdjęcie!

Wiemy już od pewnego czasu, że Eiza González jest częścią obsady film Hobbs and Shaw, jednakże jej postać nie została jeszcze ujawnia… aż do dzisiaj! Dwayne Johnson (a któż by inny?) zdecydował się ujawnić bohaterkę odgrywaną przez wspomnianą powyżej panią. Poniżej znajdziecie również zdjęcia zza kulis powstającego filmu.

K.Ł.O.P.O.T.Y! Na planie filmu HOBBS & SHAW razem z Eizą González, która powołuje do życia postać Madam M.

Napisał Johnson, po czym kontynuował:

I przez powoływanie do życia mam na myśli, iż weszła na plan produkcji, po czym spuściła niezłe manto Jasonowi Stathamowi. Żartuję. Jednak sowicie by zapłacił, aby coś takiego zobaczyć. Bardzo fajnie było stworzyć nowych bohaterów, których pokochają widzowie, jako że sukcesywnie rozbudowujemy uniwersum Szybkich i wściekłych. Ogromna zabawa. Powitajcie zatem Madam M! Czekaliśmy na nią oraz jej zespół składający się z odważnych i złych kobiet.

A więc, już wszystko wiemy. González wciela się w postać o imieniu Madam M., która podobno sporo w filmie namiesza. Jak wiele i poważnie? Cóż… na to pytanie będziemy mogli odpowiedzieć dopiero latem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

T.R.O.U.B.L.E. On set of HOBBS & SHAW with @eizagonzalez as she brings her character “Madam M” to life. And by “brings her character to life” I mean she walked on set and slapped the shit outta @jasonstatham. Kidding. But I’d pay handsomely with my cheat meal cookies to see that slap. Been very cool to create new characters that audiences are gonna love as we build out our FAST & FURIOUS UNIVERSE. Fun stuff. Welcome “Madam M” to our franchise. We’ve been waiting for her and her squad of bad ass female force multipliers. #HobbsAndShaw #FemaleForceMultipliers SUMMER 2019

Post udostępniony przez therock (@therock)

Zobacz również: Zakochany kundel – w remake’u animacji wystąpią prawdziwe psy!

Hobbs & Shaw podąża zatem śladami agenta służb dyplomatycznych – Luke’a Hobbsa, odgrywanego przez Johnsona i zabójcy Deckarda Shawa, w którego wciela się Statham. Scenariusz do obrazu sporządził Chris Morgan, który pracował nad serią Szybcy i wściekli od jej trzeciej odsłony zatytułowanej Tokio Drift. Film został wydany w 2006 roku.

Nadchodzący spin off to zupełnie odrębna historia, niepowiązana z będącymi w trakcie rozwoju, kolejnymi częściami flagowej sagi. Dziewiąta odsłona zagości na ekranach kin 10 kwietnia 2020 roku, a 10 2 kwietnia 2021 roku.

W obsadzie widowiska znajduje się również Idris Elba i Vanessa Kirby. Aktor wcieli się w głównego antagonistę omawianego obrazu, natomiast jego koleżanka po fachu odegra Hattie Shaw. Hobbs & Shaw rozgrzeją kina do czerwoności już 2 sierpnia 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Wilson Webb

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?