Irlandczyk – zwiastun wielkiego powrotu gigantów!

W ciągu ostatnich lat wszyscy mieliśmy prawo narzekać na dobór ról zarówno Ala Pacino, jak i Roberta De Niro. Teraz jednak pod swoje skrzydła bierze ich Mistrz Scorsese w nowym, świetnie zapowiadającym się filmie gangsterskim. Po pierwszych zdjęciach pora na pierwszy teaser.

Irlandczyk Martina Scorsese pokaże na planie takie gwiazdy jak Robert De Niro czy Al Pacino w nieco odmłodzonej wersji na potrzeby konkretnych scen. 27 września będzie on filmem otwarcia na Festiwalu Filmowym w Nowym Jorku.

Zobacz również: Killers Of The Flower Moon – De Niro znów zagra u Scorsese?

Irlandczyk to osadzona w powojennej Ameryce epicka gangsterska opowieść widziana oczami weterana II wojny światowej Franka Sheeerana, oszusta i płatnego mordercy pracującego dla najbardziej osławionych przestępców XX wieku. Rozgrywająca się na przestrzeni kilkudziesięciu lat saga poświęcona jest jednej z największych zagadek kryminalnych w historii Stanów Zjednoczonych – tajemniczemu zaginięciu legendarnego przywódcy związków zawodowych Jimmy’ego Hoffa. Widzowie wezmą udział w brutalnej podróży, podczas której zostanę przed nimi odsłonięte kulisy funkcjonowania przestępczego półświatka, wewnętrznych walk o wpływy oraz kryminalnych powiązań ze światem polityki.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?