Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Jak idą prace nad filmem Zabawa w pochowanego 2? Mamy aktualizację

Autor: Mikołaj Lipkowski
16 kwietnia 2024
Jak idą prace nad filmem Zabawa w pochowanego 2? Mamy aktualizację

Zabawa w pochowanego to jedna z najsłynniejszych czarnych komedii. Wiemy, że film otrzyma kontynuację, a teraz dowiedzieliśmy na jakim etapie są prace. Powstała już pierwsza wersja scenariusza.

Zabawa w pochowanego 2 musiała powstać, gdyż jedynka zyskała dobre dochody. Po zapowiedzi kontynuacji w końcu otrzymaliśmy update prac nad filmem. Okazuje się, że mamy już pierwszą wersję scenariusza. 

Zabawa w pochowanego 2 zaskoczy widzów?

To, że Zabawa w pochowanego powróci wiemy nie od dziś. Tyler Gillett obiecał, że druga część będzie absolutnym, cholernym arcydziełem. W rozmowie z EW Gillett potwierdził, że scenariusz został już napisany.

Zabawa w pochowanego 2 jest już rozgrzebana. Możemy powiedzieć, że istnieje scenariusz, który jest absolutnym, cholernym arcydziełem, jeśli chodzi kontynuację. […] jesteśmy bardzo podekscytowani, że ten film powstaje. 

Więcej o filmach przeczytasz na Movies Room:

O czym opowiadała pierwsza część? 

Główna bohaterka Grace (Samara Weaving) jak znaczna część kobiet marzy o wspaniałym ślubie. I właśnie nadszedł ten dzień, gdy może wyjść za mąż za swojego księcia z bajki Daniela (Adam Brody). Kobieta wchodzi do bardzo bogatej i ekscentrycznej rodziny. Świeżo upieczona panna młoda, aby oficjalnie stać się pełnoprawnym członkiem rodziny, musi wziąć jednak udział w pewnej grze. Grace w swoich najmroczniejszych snach, nie mogła jednak przewidzieć, że z pozoru niewinna gra w chowanego w rzeczywistości zamieni się w prawdziwą próbę przetrwania. Stawka jest niemała, bo chodzi o życie głównej bohaterki.  

W obsadzie filmu oprócz Samary Weaving i Adama Brody’ego znaleźli się również: Mark O’Brien, Henry Czerny, Andie MacDowell czy Melanie Scrofano.  


Źródło: comingsoon.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.