Advertisement
Advertisement

Liga Sprawiedliwości – nowe oficjalne spojrzenie na Jokera!

Ostatnio otrzymaliśmy pierwsze spojrzenie na Jokera z nadchodzącej wersji reżyserskiej Ligii Sprawiedliwości, ale trudno było dokładnie opisać wygląd postaci. Dzisiaj za to dostaliśmy dwa zdjęcia, na których możemy zobaczyć Jokera w pełnej okazałości!

Vanity Fair przed chwilą podzieliło się z fanami nowymi zdjęciami z Ligi Sprawiedliwości Zacka Snyder. Na nich otrzymaliśmy spojrzenie na kompletnie nowy wygląd Jokera. Jak można zauważyć wygląd postaci, odkąd widzieliśmy ją w Legionie samobójców, zmienił się diametralnie. Na twarzy nie ma już żadnych komicznych tatuaży. Make-up jest bardziej w stylu wersji Jokera z Mrocznego Rycerza, tak samo jak fryzura. W porównaniu do wersji postaci, którą otrzymaliśmy w 2016 roku, ta wygląda naprawdę przerażająco. Warto pamiętać, że film otrzymał kategorię wiekową R. Może więc tym razem Joker, Jareda Leto, zostanie pokazany z trochę mroczniejszej i brutalniejszej strony.

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości – nowy klip ukazuje strój czarnego Supermana

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera (ZACK SNYDER’S JUSTICE LEAGUE) będzie mieć swoją premierę 18 marca zarówno w amerykańskim serwisie HBO Max, jak i wszystkich serwisach HBO, w tym HBO GO dostępnym w Polsce.

Autorem scenariusza filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera jest Chris Terrio. Autorami historii są Chris Terrio, Zack Snyder oraz Will Beall, którzy ją stworzyli na podstawie komiksów DC Superman, wykreowanych przez Jerry’ego Siegela oraz Joego Shustera. Obowiązki producentów filmu pełnili Charles Roven, Deborah Snyder, a producentami wykonawczymi byli Christopher Nolan, Emma Thomas, Wesley Coller, Jim Rowe, Curtis Kanemoto, Chris Terrio oraz Ben Affleck.


Źródło: vanityfair.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?