Nowe zdjęcia z planu The Batman ukazują obraz głównej siedziby bohatera

W sieci przedstawiono nowe zdjęcia z planu The Batman reżyserii Matta Reevesa. Profil Batman Shots ukazał oblicze nowej Jaskini Nietoperza.

Mimo pandemii prace nad The Batman trwają w najlepsze. Wczoraj (24.11) w mediach społecznościowych ukazały się zdjęcia najprawdopodobniej zewnętrznej części Jaskini Batmana. Fotografie te pochodzą z planu wybudowanego w Wielkiej Brytanii. W poście możemy dostrzec klif, na którym stworzono bujną roślinność, a poniżej ukazane mamy jezioro. Drzewa są przedstawione w mniejszej skali, a by stworzyć iluzję ogromu sceny. Wewnętrzną część Jaskini, dostrzec mogliśmy najprawdopodobniej w końcowej sekwencji trailera. Reżyser zaręcza, że w jego filmie zobaczymy zupełnie inny rodzaj Gotham. Na razie jednak, pozostaje nam tylko trzymać go za słowo.

Zobacz również: The Batman – nowe zdjęcia z planu

Historia w The Batman ma być przedstawiona w okolicach drugiego roku panowania Mrocznego Rycerza w Gotham – nie jest to więc żadne origin story, które mogliśmy już poznać tyle razy. Większość postaci jeszcze nie określiła się w pełni, co oznacza, że nie mamy w pełni ukształtowanej Catwoman, a Riddler stawia pierwsze kroki. Mamy także do czynienia z zupełnie innym uniwersum od tego, w którym dzieje się choćby Snyder Cut. Sam obrońca skorumpowanego miasta natomiast jeszcze uczy się nowej roli i nie zawsze wszystko mu się udaje. Nawet nie wszyscy mieszkańcy Gotham wierzą w samo jego istnienie. Wygląda na to, że Matt Reeves faktycznie znalazł złoty środek, jeżeli chodzi o nową opowieść o Batmanie.

Premiera filmu ma odbyć się 4 marca 2022 roku.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna The Batman

Stały współpracownik

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?