Obecność 3: aktorka przeżyła upiorne chwile w trakcie prac nad horrorem!

Charlene Amoia, jedna z aktorek występujących w horrorze Obecność 3: Na rozkaz diabła, udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, że w trakcie prac nad filmem miały miejsce dziwne, niewytłumaczalne zjawiska i przeżywała upiorne chwile.

Charlene Amoia w filmie grozy Obecność 3: Na rozkaz diabła wciela się w postać matki dziecka opętanego przez demona. W wywiadzie udzielonym serwisowi CBR.com aktora zdradziła, że podobnie jak Vera Farmiga na planie Obecności 2, tak samo i ona natknęła się na dziwne zjawiska w trakcie kręcenia produkcji.

Tak, było kilka takich rzeczy. Kiedy nocami czytałam scenariusz w swoim pokoju, to czasami zaczynały migać światła. Nigdy wcześniej to się nie zdarzyło, rozumiesz? [śmiech]. To miejsce, w którym zawsze się zatrzymywałam. Ponadto, w pierwszym tygodniu, podwoził mnie kierowca, który nieumyślnie zawiózł mnie na cmentarz, a potem był zaskoczony i się zastanawiał „dlaczego [Google] Maps mnie tu skierowało?”. A ja mu na to, że „to pewnie dlatego, że pracujemy nad filmem o duchach”. Tak, to było zabawne [śmiech]. To był zabawny sposób, by dotrzeć na plan.

 

Nie wiedzieliśmy czego oczekiwać. Powodem, dla którego wsiadłam do tego samochodu było to, że moje auto miało problemy z hamulcami. Byłam więc bardzo przeczulona na punkcie wszelkich zdarzeń, które wydawały się niezwykłe. Na szczęście wszyscy byli bezpieczni. Nikomu nic się nie stało, ale biskup dał wszystkim wodę święconą. Cały czas ją posiadam, a właściwie to mały dzbanek z nią. Modlił się też za nas. Myślałam więc: „Ok, w porządku”.

obecność 3 na rozkaz diabła aktorka

fot. Warner Bros.

Obecność 3: Na rozkaz diabła – fabuła

Akcja trzeciej części rozgrywa się w roku 1981. Małżeństwo Warrenów tym razem bada sprawę mężczyzny oskarżonego o morderstwo. Sprawca jednak utrzymuje, że za zbrodnie odpowiedzialny jest potężny demon, władający jego ciałem.

Zobacz również: QUIZ: Jak dobrze znasz horrory?

Obecność 3: Na rozkaz diabła – kiedy premiera w kinach?

Film grozy początkowo miał zaplanowaną premierę na 11 września 2020 roku, lecz z powodu zamknięcia multipleksów na całym świecie zadebiutuje 4 czerwca 2021 roku w kinach oraz na HBO Max. Obecna polska data premiery horroru to również 4 czerwca.

Obecność 3: Na rozkaz diabła to ósmy horror należący do franczyzy Conjuring Universe, która w światowym box-office zarobiła już 1,9 miliardów dolarów. Produkcja otrzymała kategorię wiekową R, czyli filmu dla dorosłych widzów. Gwiazdami serii są Vera Farmiga oraz Patrick Wilson. Reżyserem trzeciej części jest Michael Chaves (Topielisko. Klątwa la Llorony). James Wan, autor poprzednich dwóch części, pełni funkcję producenta filmu.


Źródło: cbr.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?