Ostatni moment, by obejrzeć The Boys czy The Expanse za darmo! Jak skorzystać z promocji Play?

Najnowsza odsłona popularnego “The Grand Tour”, dwa sezony „The Boys„, trzy sezony “American Gods” czy najnowszy sezon “The Expanse” – to tylko część produkcji, które obecnie można zobaczyć na platformie Amazon Prime Video w Polsce. Dostęp do serwisu na 6 miesięcy bez opłat swoim abonentom oferuje Play. Promocja w aplikacji Play24 będzie aktywna jeszcze tylko do 31 stycznia. Dzięki niej można zaoszczędzić łącznie ponad 150 zł.

Ponad 1000 filmów i seriali w Polsce

W Amazon Prime Video na polskich widzów czeka obecnie ponad 1000 filmów i seriali, z których zdecydowana większość jest dostępna w polskiej wersji językowej. W ostatnim czasie na platformę trafiła najnowsza odsłona popularnego “The Grand Tour: A Massive Hunt”. W specjalnym odcinku znani i lubiani Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May podróżują po Madagaskarze, w poszukiwaniu pirackiego skarbu. Na miłośników seriali czeka natomiast m.in. “American Gods”, poruszający historię mężczyzny, który po wyjściu na wolność spotyka inkarnację Odyna i zostaje wciągnięty w konflikt pomiędzy starymi a nowymi bogami. Na platformie dostępny jest już również najnowszy sezon “The Expanse”, czyli serii opowiadającej o młodej kobiecie, która odkrywa spisek mogący doprowadzić do zagłady ludzkości.

Zobacz również: QUIZ: Jak dobrze znasz The Boys?

homelander i drużyna superbohaterów vought siódemka razem

fot. materiały prasowe

Amazon Prime Video na 6 miesięcy bez opłat

Półroczny dostęp do Amazon Prime Video kosztuje 155,94 zł. Istnieje jednak możliwość, by wymienione produkcje oraz wiele innych filmów i seriali oglądać przez 6 miesięcy bez żadnych opłat. Wszystko w ramach promocji sieci Play, która jest skierowana zarówno do obecnych, jak i nowych abonentów. Promocja jest jednak ograniczona czasowo i można aktywować ją już tylko do 31 stycznia.

Jak aktywować promocję Play?

Aby skorzystać z oferty należy przejść do sekcji „Telewizja i wideo” w aplikacji Play24 i aktywować promocję. Następnie trzeba zarejestrować się na platformie streamingowej poprzez link otrzymany SMS-em. Dostęp do Amazon Prime Video jest przydzielany zarówno w przypadku podpisania umowy na abonament telefoniczny, internetowy, jak również abonament PLAY NOW TV BOX. W ostatnim przypadku promocję należy aktywować za pomocą dekodera. Razem z rozpoczęciem subskrypcji Amazona, automatycznie przydzielany jest dostęp do Twitch Prime. Po upływie 6 miesięcy usługa jest automatycznie przedłużana za 25 zł miesięcznie. Można jednak zrezygnować z niej w dowolnym momencie.

Szczegóły dotyczące promocji znajdują się na stronie internetowej Play.


Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?