Rosario Dawson podpisała kontrakt na trzy filmy w uniwersum Gwiezdnych Wojen!

Do sieci wyciekły nieoficjalne informacje, jakoby Rosario Dawson podpisała kontrakt z firmą Lucasfilm na kolejne produkcje. Czy to oznacza więcej filmowej Ahsoki?

Ahsoka Tano od roku 2008, kiedy to pierwszy raz pojawiła się na ekranie w pełnometrażowym filmie Wojny Klonów (stanowi on wstęp do serialu) została pokochana przez wielu. Od tamtego czasu przez ponad dwanaście lat w bohaterkę wcielała się Ashley Eckstein, a dokładniej użyczała jej głosu. Aktorka bardzo lubiła swoją postać i utożsamiała się z nią. Na wielu konwentach występowała w odzieży nawiązującej do padawanki Anakina Skywalkera. W 2020 przyszła jednak pewna zmiana. Do jednoosobowej grupy osób wcielających się w Ahsokę Tano dołączyła Rosario Dawson (Zombieland: Kulki w łeb, The Defenders). Aktorka wystąpiła jak na razie w tej roli w tylko jednym odcinku The Mandalorian. Okazuje się, że najprawdopodobniej na tym się nie skończy. W internecie pojawiła się wiadomość, iż aktorka podpisała kontrakt z wytwórnią Lucasfilm na trzy filmowe produkcje. Informacja nie została oficjalnie potwierdzona. Widząc natomiast jak wyczekiwany był powrót Togrutanki przez fanów, możemy być dobrej myśli. W końcu grzechem ze strony twórców było by nie spełnić oczekiwań fandomu.

Zobacz również: Tak wygląda Ahsoka Tano w The Mandalorian! [SPOILERY]

fot. kadr z serialu The Mandalorian

Głównym bohaterem serialu The Mandalorian jest Din Djarin, tytułowy Mandalorianin. Jego zadaniem jest przekazanie tajemniczej istoty pod opiekę Zakonu Jedi. Drugi sezon serialu jak dotąd opowiada o tychże poszukiwaniach. Premiery kolejnych odcinków odbywają się co tydzień w piątek.


Źródło: insidethemagic.net/ Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Mandalorian

Dziennikarz

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?