Hogwarts Legacy – gra została przesunięta na 2022 rok

Świat gier ostatnio otrzymał kilka dobrych wiadomości. Bethesda stworzy grę Indiana Jones, a nową grę z uniwersum Star Wars, tym razem nie stworzy EA, ale Ubisoft. Niestety mamy też złe wiadomości. Hogwarts Legacy zostało przesunięte na 2022 rok.

Hogwarts Legacy, od Avalanche Software, sądząc po jednym zwiastunie, wyglądało na bardzo ciekawą grę. Fani książek czy filmów Harry Potter, nie mogli doczekać się momentu gdy gra trafi w ich ręce. Nawet ludzie, którzy nie przepadają za tym uniwersum, widzieli potencjał na świetną grę. Premiera planowana była na ten rok, ale niestety zostaliśmy poinformowani, że gra trafi do sklepów dopiero w 2022 roku.

Zobacz również: Ubisoft stworzy grę Star Wars z otwartym światem!

Wielka szkoda, że będzie trzeba poczekać jeszcze przynajmniej rok, aż będziemy mieli szansę wkroczyć w XIX-wieczny, świat czarodziejów i magii. Wiadomo przynajmniej, że studiu Avalanche Software zależy na tym, aby wypuścić produkcję w jak najlepszej jakości i wreszcie dać fanom tego uniwersum, grę, na którą zasługują, no bo jak wiemy, poprzednie próby na stworzenie gry w świecie Harry’ego Pottera nie był zbyt… czarujące.


Źródło: Twitter, YouTube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?