Star Wars Jedi: Fallen Order – długi gameplay z konferecji EA! | E3 2019

Nowa gra z uniwersum Gwiezdnych Wojen Star Wars Jedi: Fallen Order do niedawna była dość tajemniczym projektem. Dopiero niedawno dowiedzieliśmy się, czym tak naprawdę będzie, a teraz możemy zobaczyć jak prezentuje się w akcji.

Przy okazji konferencji EA na targach E2 2019 twórcy pokazali kilkunastominutowy gameplay, gdzie widzimy obszerny fragment z gry. Jak wiemy, Star Wars Jedi: Fallen Order to produkcja skupiająca się na rozgrywce singleplayer, więc duży nacisk kładziony jest tu na fabułę. Nie doświadczymy tu trybu sieciowego. Głównym bohaterem gry jest Cal Kestis, zbiegły Padawan, który jest jednym z ostatnich członków Zakonu Jedi. Akcja Fallen Order umiejscowiona jest między III, a IV częścią filmowych Gwiezdnych Wojen.

Na poniższym gameplayu możemy zobaczyć dynamiczne pojedynki oraz kilka umiejętności głównego bohatera. Gra prezentuje się naprawdę dobrze i podsyca apetyt przed premierą.

Zobacz również: FIFA 20 oficjalnie zapowiedziana. Będzie tryb Street! | E3 2019

Star Wars Jedi: Fallen Order zagramy 15 listopada 2019 roku na PS4, Xbox One oraz PC.

Źródło: EA Star Wars | Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Gry

Gra więcej, niż powinien. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego, co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?