Loki – serial z wcześniejszą datą premiery!

Przesuwanie dat premiery filmów i seriali na późniejszą datę, stało się już dla nas codziennością. Niecodzienna jednak jest sytuacja, gdy nadchodząca produkcja otrzymuje wcześniejszą datę premiery. Tak jednak dzisiaj się dokonało.

Oficjalnie ogłoszono, że nadchodzący serial Disney+ – Loki, trafi na platformę dwa dni wcześniej, czyli 9 czerwca! W przeciwieństwie do poprzednich seriali Marvel Studios, odcinki Lokiego nie będą wychodziły w piątki, a raczej w środy. Co prawda to tylko dwa dni różnicy, ale lepsze to niż nic.

Zobacz również: Loki – nowa zapowiedź serialu Marvela!

Loki opowiadać będzie o znanym każdemu sympatykowi MCU antybohaterze z innej linii czasowej – tej, w której nie przeszedł wewnętrznej przemiany prowadzącej przez kolejne filmy z serii Thor aż do tragicznego końca w Infinity War. Obok Toma Hiddelstone’a w roli Lokiego zobaczymy w obsadzie takie nazwiska jak: Sophia Di Martino, Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw i Sasha Lane. Producentem wykonawczym jest Kevin Feige. Scenariusz przygotował Michael Waldron. Za reżyserię odpowiada Kate Herron.

Pierwszy sezon liczyć będzie 6 odcinków. Amerykańska produkcja należeć będzie do IV fazy MCU. Premiera 9 czerwca 2021 roku.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

Stały współpracownik

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?