Serial Castle Rock oficjalnie skasowany!

Castle Rock to serial opowiadający o miasteczku, które gromadzi kilka znanych postaci i opowieści z książek mistrza horroru – Stephena Kinga. Platforma Hulu, która jest odpowiedzialna za tę produkcję, podjęła decyzje o jej kasacji.

Doczekaliśmy się do tej pory dwóch sezonów, z których pierwszy cieszył się dużo większą popularnością. Premiera dwójki odbyła się ponad rok temu i od tamtej pory nie uświadczyliśmy nawet pogłoski czy plotki o tym, jakoby platforma miała pracować nad kontynuacją. Hulu w ostatnim czasie usuwa coraz więcej produkcji ze swojej listy, nie do końca wiadomo jakie są tego przyczyny. Jednakże konsekwencję tego stanowi fakt, iż serial Castle Rock jest oficjalnie skasowany!

Przeczytajcie również: Castle Rock – recenzja 1. sezonu

Serial Castle Rock oficjalnie skasowany!

Fot. Kadr z serialu Castle Rock

Castle Rock oficjalnie skasowany! Serwis wydając oświadczenie, przekreślił nadzieję fanów Stephena Kinga na ponowne spotkanie z jego bohaterami. Pierwszy sezon pozwolił nam obserwować Billa Skarsgårda, który znany jest z roli zabójczego klauna Pennywisea z powieści To. W serialu jednak odegrał rolę bezimiennego młodego mężczyzny. Wszyscy mieszkańcy Castle Rock przypisywali niezrozumiałe wydarzenia i zło jego obecności. Drugi sezon zaś przybliżył historię wojny dwóch klanów. W ich bezpośrednie zderzenie wmieszała się główna bohaterka, Annie Wilkes, którą możecie kojarzyć z książki Misery. Produkcja ta była antologią i każdy wielbiciel horrorów Stephena mógłby z łatwością dopisywać kolejnych bohaterów, w rezultacie byliby potencjalnymi królami w kolejnych sezonach. Tak się niestety nie stanie.


Źródło: Oficjalna strona Platformy Hulu / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe | Hulu |

Wielbiciel kina o wszystkim innym niż szarej codzienności, gier oraz szeroko pojętej muzyki. Nie wzgardza nowinkami technologicznymi oraz wyprzedażami w Play Station Store. Gdyby Batman istniał naprawdę, wolałby chodzenie po ścianach i wielką moc, bo z nią przychodzi ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?