Tak wygląda Ahsoka Tano w The Mandalorian! [SPOILERY]

Spojlery pochodzą z 5 odcinka 2 sezonu The Mandalorian. Tam bowiem po raz pierwszy pojawia się aktorska wersja Ahsoki Tano.

Serial The Mandalorian wprowadza wiele animowanych i książkowych akcentów do aktorskiego świata Gwiezdnych Wojen. Dane nam było już poznać Cobb Vantha (Timothy Olyphant), a także Bo-Katan Kryze (Katee Sackhoff). W najnowszym odcinku przedstawiona zostaje nam Ahsoka Tano w tejże wersji. Zagrała ją Rosario Dawson, aktorka znana między innymi z filmu Siedem dusz i Sin City- Miasto grzechu.
Din Djarin podczas poszukiwań pozostałych po Czystce (przeprowadzonym przez Imperium pogromie Jedi) reprezentantów tajemniczego Zakonu, zostaje odesłany na planetę Corvus, gdzie bohater spotkać ma Ahsokę Tano. Ta jednak pomaga tylko w poznaniu imienia Dziecka i jego przeszłości. Togrutanka (tej rasy jest Ahsoka) nie chce szkolić Baby Yody, boi się ona uczuć Ciemnej Strony, które towarzyszą istocie. Wysyła więc Mandalorianina w kolejne miejsce Galaktyki, może tam bohater znajdzie czego szuka.

Zobacz również: Wiemy jak nazywa się Baby Yoda! [SPOILERY]

fot. kadry z serialu Star Wars The Clone Wars i The Mandalorian

Głównym bohaterem serialu The Mandalorian jest Din Djarin, tytułowy Mandalorianin. Jego zadaniem jest przekazanie tajemniczej istoty pod opiekę Zakonu Jedi. Drugi sezon serialu jak dotąd opowiada o tychże poszukiwaniach. Premiery kolejnych odcinków odbywają się co tydzień w piątek.


Źródło: The Mandalorian/ Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Star Wars The Clone Wars

Stały współpracownik

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?